КИСЕЛИ КОРНИШОНИ

РАЧНО БЕРЕНИ ОД НАШАТА ГРАДИНА

Нето тежина: 550 гр

Состав
- Корнишони
- Вода
- Шеќер
- Сол
- Оцетна киселина
- Копар
- Лук
- Црн бибер
- Ловоров лист

Направен по тајниот рецепт на „баба Гина“

Since 1965 Без конзерванси и вештачки бои

PREMIUM QUALITY